Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 83 x 146 cm (h x b) |
Incl. lijst | 90 x 152 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze prachtige linosnede ‘IJsblauw’ van beeldend kunstenaar Lenneke Saraber (Hengelo, 1967), heeft de natuur als inspiratiebron. Het werk is voorzien van een ‘whitewash’ houten lijst en heeft een afmeting van 152 cm breed x 90 cm hoog. Ik heb het destijds aangekocht voor 995 euro, zie prijskaartje achterop de lijst, maar ben bereid om fors in te leveren. Ik zou het prettig vinden als je het werk komt ophalen. Ik wil het ook komen brengen. In dat geval dan vraag ik een (redelijk) bedrag voor de benzinekosten.
Conditie | |
Conditie | Goed |
Heeft jarenlang onbewogen boven de bank gehangen. Nu we kleiner gaan wonen, heb ik er helaas geen plaats meer voor. | |
Starttijd | 27-1-2021 om 17:08 |
Eindtijd | 7-2-2021 om 20:25 |
Objectlocatie | EINDHOVEN, Nederland |