Lenneke Saraber - Paadje in het licht - Verkocht

Lenneke Saraber - Paadje in het licht kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Lenneke Saraber (1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen97 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk op hand geschept papier
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huissen, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Lenneke Saraber (1967)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  BenB2019
Lid sinds 2019
223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
67 cm
97 cm

ObjectlocatieHuissen,  Nederland
Starttijd2-9-2020 om 19:46
Eindtijd7-9-2020 om 12:50
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken