Lenneke Saraber - Paadje in het licht - Verkocht

Lenneke Saraber - Paadje in het licht kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Lenneke Saraber (1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen97 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Zeefdruk op hand geschept papier

Lenneke Saraber (1967)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  BenB2019
FA. (5)

Lid sinds 2019
170 verkochte items
67 cm
97 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-09-2020 om 19:46
Eindtijd:07-09-2020 om 12:50
Lottekrul
07 sep. / 00:09
€ 50