FA. (2)

Leo de Jong - Geen titel

Leo de Jong - Geen titel kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Robbert010

Lid sinds 2018
3 verkochte items
  • Leo de Jong (1931)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
Lijst50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie tekening ingelijst

Goed

Leo de Jong (1931)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Robbert010

Lid sinds 2018
3 verkochte items
40 cm
50 cm
40 cm
50 cm
Starttijd:29-05-2019 om 16:09
Eindtijd:12-06-2019 om 20:20
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie