Leo de Jong - Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 - Verkocht

Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!

Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!
  • Leo de Jong (1931)
Type kunstwerkSchilderij

Prachtige origineel werk van LEO DE JONG.

Gesigneerd.

Conditie zie foto s.

Afmetingen: ca 28 x 24 cm.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Kan in een extra grote koker opgestuurd worden of ophalen in het mooie Kunst Stadje OOTMARSUM of met de ART Koerier 100 % veilig en incl. verzekering.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ootmarsum, Nederland