Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 - Verkocht

Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!
Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!Leo de Jong gemengde technieken op papier, gesigneerd. 1990 kopen? Bied vanaf 1!
  • Leo de Jong (1931)

Prachtige origineel werk van LEO DE JONG.

Gesigneerd.

Conditie zie foto s.

Afmetingen: ca 28 x 24 cm.

Authenticiteit 100 % gegarandeerd.

Kan in een extra grote koker opgestuurd worden of ophalen in het mooie Kunst Stadje OOTMARSUM of met de ART Koerier 100 % veilig en incl. verzekering.

Leo de Jong (1931)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12 )

513 verkochte items
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:21-12-2016 om 19:49
Eindtijd:30-12-2016 om 20:49
Biedingen (5)
NoasjOnAs1084
29 dec. / 15:09
€ 17
18936
29 dec. / 15:09
€ 15
NoasjOnAs1084
25 dec. / 18:41
€ 7
pizzahut
25 dec. / 18:41
€ 5
pizzahut
24 dec. / 09:13
€ 1