Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina - Verkocht

Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!
Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!Leo Dooper - Vrouw met 2de gezicht aan de vagina kopen? Bied vanaf 200!
  • Leo Dooper (1934)
Jaartal1964
DragerBoard
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 68 cm (h x b)
Lijst102 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Groot en imposant werk (gemengde techniek) genaamd “ vrouw met 2de gezicht aan de vagina” van de Nederlandse kunstenaar Leo Dooper. Door de kunstenaar in potlood gesigneerd en gedateerd ‘64. Professioneel ingelijst in een mooie eikenhouten lijst.

Dooper, Leo (1934 - 2012)
Leonardus Bernardus Dooper was tekenaar en schilder en werkte voornamelijk met olieverf en krijt. Zijn stijl was figuratief en expressionistisch. Dooper kreeg zijn opleiding aan het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam in de jaren 1956 tot 1959.

Leo Dooper (1934)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  art_vde
FA. (3 )

10 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
70 cm
102 cm
68 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-10-2022 om 22:39
Eindtijd:19-11-2022 om 07:47
rowan2804
18 nov. / 22:59
€ 200