Leo van Vugt - zonder titel

Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Leo van Vugt - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1047)
  • Leo van Vugt (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10

Intrigerend werk van Leo van Vugt (1951).   Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Dit item valt onder de margeregeling

prent uit de passe partout gehaald en er is nu een kleurverschil met het papier, bij gebruik van een nieuw passe partout valt dit verschil niet meer op

Leo van Vugt (1951)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2090 verkochte items
65 cm
56 cm
Starttijd:27-06-2022 om 14:39
Eindtijd:10-07-2022 om 21:00
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland