Leo Voormolen - Nummer 99 - Verkocht

Leo Voormolen - Nummer 99 kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Leo Voormolen - Nummer 99 kopen? Bied vanaf 35!Leo Voormolen - Nummer 99 kopen? Bied vanaf 35!
  • Leo Voormolen (1943-2008)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk; gouache op papier van kunstenaar Leo Voormolen (1943-2008).   Heel strak uitgevoerd, in perfecte staat. verso gesigneerd. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  Ophalen met passe partout en verzenden zonder. U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Leo Voormolen (1943-2008)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (453)
56 cm
33 cm