Leo Voormolen - Nummer 99 - Verkocht

Leo Voormolen - Nummer 99 kopen? Bied vanaf 35!
Leo Voormolen - Nummer 99 kopen? Bied vanaf 35!Leo Voormolen - Nummer 99 kopen? Bied vanaf 35!
  • Leo Voormolen (1943-2008)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1981
TechniekGouache
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een fraai origineel werk; gouache op papier van kunstenaar Leo Voormolen (1943-2008).   Heel strak uitgevoerd, in perfecte staat. verso gesigneerd. U kunt het werk komen bekijken en na aankoop afhalen bij galerie Rotor in Gorinchem.  Ophalen met passe partout en verzenden zonder. U kunt het werk op toegestuurd krijgen  via aangetekende post.
Ook kunnen wij uw inlijstwerk verzorgen

Leo Voormolen (1943-2008)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
56 cm
33 cm
Dit item is verkocht voor 208,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2022 om 15:46
Eindtijd:05-12-2022 om 19:36
Biedingen (11)
sleeuwen
05 dec. / 19:26
€ 181
MiraHuussen
05 dec. / 19:26
€ 176
MiraHuussen
05 dec. / 19:26
€ 162
sleeuwen
05 dec. / 19:26
€ 152
MiraHuussen
05 dec. / 18:34
€ 125
sleeuwen
05 dec. / 18:34
€ 115
sleeuwen
05 dec. / 17:50
€ 98
MiraHuussen
05 dec. / 17:50
€ 88
MiraHuussen
05 dec. / 17:50
€ 85
sleeuwen
05 dec. / 17:50
€ 75
MiraHuussen
05 dec. / 15:47
€ 35