Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) - Verkocht

Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) kopen? Bied vanaf 75!Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) kopen? Bied vanaf 75!Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) kopen? Bied vanaf 75!Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) kopen? Bied vanaf 75!Leon Danchin - Twee Cocker Spaniels met fazant (Deux cocker et fazant) kopen? Bied vanaf 75!
  • Leon Danchin (1887-1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1930
Techniek Litho
Stijl Realistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 75 cm (h x b)
Incl. lijst 64 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Onbekend
Prachtige litho van twee Cocker Spaniels met fazant in de bek.
Jachttafereel in mooie Passe- Partout en hand gesigneerd rechtsonder.
De Cockers zijn gefocust en dit is mooi getroffen.
Uit een erfenis
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Duiven, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Leon Danchin (1887-1939)

Frans Frans

Geplaatst door  Dickduimel
Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items (0)
81 cm
64 cm
75 cm
59 cm