Leon Janssen - M.S. 2000 R. - Verkocht

Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Leon Janssen (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Lijst81 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage130
Grote houtsnede van Leon Janssen, ingelijst in aluminium lijst. Met potlood gesigneerd, gedateerd, genummerd 46/130 en van titel voorzien.De conditie van het geheel is uitstekend.
Bij voorkeur afhalen in Breda. Eventuele verzending op kosten van de koper, waarbij het risico van glasbreuk, ondanks zorgvuldige verpakking, bij de koper ligt.

Leon Janssen (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

382 verkochte items
61 cm
81 cm
45 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:13-01-2019 om 19:39
Eindtijd:20-01-2019 om 21:45
rolfarthur
20 jan. / 17:09
€ 150