Leon Janssen - M.S. 2000 R. - Verkocht

Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!Leon Janssen - M.S. 2000 R. kopen? Bied vanaf 150!
  • Leon Janssen (1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 45 cm (h x b)
Incl. lijst81 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage130
Grote houtsnede van Leon Janssen, ingelijst in aluminium lijst. Met potlood gesigneerd, gedateerd, genummerd 46/130 en van titel voorzien.De conditie van het geheel is uitstekend.
Bij voorkeur afhalen in Breda. Eventuele verzending op kosten van de koper, waarbij het risico van glasbreuk, ondanks zorgvuldige verpakking, bij de koper ligt.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00

Leon Janssen (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  monschau
489 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
61 cm
81 cm
45 cm
65 cm

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd13-1-2019 om 19:39
Eindtijd20-1-2019 om 21:45
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken