Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed)
Willem Rozendaal - Art Deco Kleine Wijnglazen Willem Rozendaal
Gilbert Baibay - With and without eyes
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||
Conditie | Redelijk | ||||
Het werk is sfeervol. vertoont wel gebruikssporen, craquelé en is misschien aan een opfrisbeurt toe. Kleine reparatie achterzijde. Foto's maken deel uit van de beschrijving. | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Utrecht, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 14-2-2022 om 17:46 |
Eindtijd | 8-7-2022 om 13:33 |