Leonor Fini - Leonor Fini. Carmilla, Joseph Sheridan le Fanu. Gesigneerd/genummerd 1983

Leonor Fini. Carmilla, Joseph Sheridan le Fanu. Gesigneerd/genummerd 1983 kopen? Bied vanaf 97!
Leonor Fini. Carmilla, Joseph Sheridan le Fanu. Gesigneerd/genummerd 1983 kopen? Bied vanaf 97!Leonor Fini. Carmilla, Joseph Sheridan le Fanu. Gesigneerd/genummerd 1983 kopen? Bied vanaf 97!Leonor Fini. Carmilla, Joseph Sheridan le Fanu. Gesigneerd/genummerd 1983 kopen? Bied vanaf 97!Leonor Fini. Carmilla, Joseph Sheridan le Fanu. Gesigneerd/genummerd 1983 kopen? Bied vanaf 97!
  • Leonor Fini (1908-1996)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

LEONOR FINI  ( 1908-1996 ).

Originele lithografie gemaakt voor een herdruk van het boek Carmilla door Joseph Sheridan le Fanu. (1814-1873).

Originele oude lithografie met hoofdpersonen uit het boek.

Oplagenummer: l.o. E.A. XIII/XX in potlood.

Signatuur: r.o. Gesigneerd met potlood.

L.o. Reliëf stempel KAT. Los blad.

Afmetingen blad: 56 cm bij 46 cm.

Afmetingen beeld: 44,5 cm bij 37 cm.

Jaar: 1983.

Materiaal: Lithografie op stevig papier.

Conditie: Goede staat. Papier is door ouderdom licht verkleurd.

Verzendkosten (aangetekend): 12,50  Euro. (binnen Nederland)  Naar België:  20,-  Euro.
Het werk wordt in een stevige koker verzonden.