Leonor Fini - Leonor fini - ets - aerotics mystique

Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!
Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!
  • Leonor Fini (1908-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde en genummerde ets van leonor fini op rood/oranje papier

Afm:68/51cm

In uitstekende conditie,nooit ingelijst.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Knokke-heist, België

Starttijd30-3-2017 om 10:20
Eindtijd6-4-2017 om 10:20
Openingsbod € 100
ObjectlocatieKnokke-heist,  België