Leonor fini - ets - aerotics mystique

Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!
Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!Leonor fini - ets - aerotics mystique kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  maxxim

23 verkochte items
  • Leonor Fini (1908-1996)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgesigneerde en genummerde ets van leonor fini op rood/oranje papier

Afm:68/51cm

In uitstekende conditie,nooit ingelijst.

Leonor Fini (1908-1996)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  maxxim

23 verkochte items
Starttijd:30-03-2017 om 10:20
Eindtijd:06-04-2017 om 10:20
Openingsbod€ 100
Objectlocatieknokke-heist, België