Conditie: zeer goed. linksboven en rechtsonder speldenkop(ets) gaatje, zie foto. Papiersoort: Arches. Afmetingen: Afbeelding: 46 x 37 cm. Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker. Gecombineerde verzending mogelijk van 4 lithografieën in één koker.