Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks - Verkocht

Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!Lies Jansens - knotwilgen 1957 + aquarel Ronald Terpstra gratis en voor niks kopen? Bied vanaf 30!
  • Lies Jansens (1935-1974)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Pastel/Krijt
Onderwerp Landschap
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 43 x 58 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Los blad, maat 43x58 cm, in goede staat, lichte vochtvlek r.o.

Gesigneerd en gedateerd '57 rechtsonder. Aan de achterzijde een portretschets.

Tussen het originele passepartout en steunkarton, 50x60 cm.

Daarbij een aquarel uit 1971 door Ronald Terpstra (1948). Achter passepartout, 38x50 cm. In goede staat.

goede staat
Binnen Nederland € 10,00

Lies Jansens (1935-1974)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Miles
1951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (112)
60 cm
50 cm
58 cm
43 cm