Lies van Vlijmen - Lies van Vlijmen - Aan de start - kleurets - Verkocht

Lies van Vlijmen - Aan de start - kleurets kopen? Bied vanaf 15!
Grafiek (handgesigneerd)

Lies van Vlijmen - Aan de start - kleurets kopen? Bied vanaf 15!Lies van Vlijmen - Aan de start - kleurets kopen? Bied vanaf 15!
  • Lies van Vlijmen (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een kleine ets met een afbeelding waaruit een milde spot spreekt. De afbeelding is 12 cm hoog en 14 cm breed. Formaat van het blad is 25 hoog en 24 breed. De oplage is 18/25 en er is geen jaartal bekend. Gelet op het formaat kan deze kleurets voor een bedrag van € 8,05 goed verpakt en binnen Nederland aangetekend verzonden worden. Voor verzending naar het buitenland worden hogere bedragen gerekend. De verzendkosten zijn voor rekening van de koper.