Jan Schoonhoven - Abstracte compositie, zeefdruk (netjes ingelijst, groot)
Antonia Lambelé - Aidyl, reliëf van acrylverf/staal op paneel
Niet of onleesbaar gesigneerd - Goud-oker
Beniti Cornelis - Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 39 cm (h x b) |
Incl. lijst | 47 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Goed | ||||||
Goede conditie. Lijst lichte schade. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 17-3-2024 om 11:37 |
Eindtijd | 25-3-2024 om 20:41 |