Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 160 exemplaren |
Mooie zeefdruk van Rahder op geschept papier. Het lijkt een aquarel maar het is grafiek van zeer hoogwaardige kwaliteit. Het werk is in perfecte conditie. Gesigneerd en genummerd met potlood.
We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gorinchem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 13-9-2022 om 14:29 |
Eindtijd | 27-9-2022 om 21:08 |