LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX - Verkocht

LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Peter Max (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

P MAX

HOOGOVENS EN DUINEN

LITHO IN DE MAAT 37 X 47 CM

GESIGNEERD MET POTLOOD EN GENUMMERD 3/30

GEKADERD IN OUDE LIJST MET GLAS IN DE MAAT 61 X 66 CM

GOEDE STAAT

verzenden aangetekend

Ophalen in zaandam mogelijk bij Kunstkabinet

voor verdere informatie zie onze website

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:

Peter Max (1937)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:21-10-2017 om 19:32
Eindtijd:28-10-2017 om 20:32
Beusbel2
24 okt. / 17:14
€ 35