Peter Max - LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX - Verkocht

LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!LITHO 1953 HOOGOVENS EN KENNEMERDUINEN - VAN MAX kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter Max (1937)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

P MAX

HOOGOVENS EN DUINEN

LITHO IN DE MAAT 37 X 47 CM

GESIGNEERD MET POTLOOD EN GENUMMERD 3/30

GEKADERD IN OUDE LIJST MET GLAS IN DE MAAT 61 X 66 CM

GOEDE STAAT

verzenden aangetekend

Ophalen in zaandam mogelijk bij Kunstkabinet

voor verdere informatie zie onze website

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:

Peter Max (1937)

Engels EngelsAmerikaans Amerikaans

Geplaatst door  kunstkabinet
1720 verkochte items