Emil Kotrba - Litho Paard met Naakt. Gesigneerd. - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Emil Kotrba (1912-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie litho van vrouw en een paard met een voor mij onbekende signatuur. Zie foto.

Titel: Naakt/Paard
Jaartal: 1961
Afmetingen: 40cm x 30cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 23/50

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden, aangetekend in een koker voor 15 euro. Afhalen in Amsterdam/Diemen zonder meerkosten. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie:

Emil Kotrba (1912-1983)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52208 verkochte items

Starttijd29-7-2011 om 12:44
Eindtijd8-8-2011 om 12:49
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken