Lou ten Bosch - Aquarel: Geuldal- 1980 - Verkocht

Lou ten Bosch - Aquarel: Geuldal- 1980 kopen? Bied vanaf 55!
Lou ten Bosch - Aquarel: Geuldal- 1980 kopen? Bied vanaf 55!Lou ten Bosch - Aquarel: Geuldal- 1980 kopen? Bied vanaf 55!Lou ten Bosch - Aquarel: Geuldal- 1980 kopen? Bied vanaf 55!
  • Lou ten Bosch (1923)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpStilleven
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen26.5 cm x 38 cm (h x b)
Passe-partout70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van Lena ten Bosch. Titel: Geuldal. Jaar: 1980.  Afmetingen incl passepartout: H70 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H26.5 x b38cm. Het werk is rechtsonder, door de kunstenares, gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Lena ten Bosch was een student aan de Academie voor Beeldende Kunsten in Den Haag. Ze schilderde bloemen, stillevens en portretten en was lid van de Delftse Kunstkring.

De voorstelling is in goede staat

Lou ten Bosch (1923)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (35)

1022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (337)
50 cm
70 cm
38 cm
26.5 cm
Dit item is verkocht voor 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-12-2021 om 17:16
Eindtijd:05-02-2022 om 20:37
Boetzelaerlaan-166
04 feb. / 11:35
€ 55