5. Lou ten Bosch

Lou ten Bosch (1923)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (4 x Favoriet)

Lou ten BOSCH (Rotterdam, 1923)

Poppenmaker, schilder en tekenaar

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Lou ten Bosch - Aquarel - 1985 kopen? Bied vanaf 75!

Lou ten Bosch - Aquarel - 1985

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd01-04-2021 om 21:26

TechniekAquarel
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Tekening / Aquarel

Eindtijd16-07-2021 om 19:14

TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd