Lou ten Bosch - Meisje aan tafel met vaas. - Verkocht

Lou ten Bosch - Meisje aan tafel met vaas. kopen? Bied vanaf 69!
Lou ten Bosch - Meisje aan tafel met vaas. kopen? Bied vanaf 69!Lou ten Bosch - Meisje aan tafel met vaas. kopen? Bied vanaf 69!Lou ten Bosch - Meisje aan tafel met vaas. kopen? Bied vanaf 69!Lou ten Bosch - Meisje aan tafel met vaas. kopen? Bied vanaf 69!
  • Lou ten Bosch (1923)
Jaartal1959
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 46 cm (h x b)
Lijst63 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk.
Originele lijst. Zwaar.
Gesigneerd linksonder.
Zie foto's.

Originele lijst. Zie foto's.

Lou ten Bosch (1923)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Akke
FA. (27)

465 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
65 cm
63 cm
46 cm
43 cm
Dit item is verkocht voor 64,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-03-2020 om 09:34
Eindtijd:25-05-2020 om 11:42
nelleke1958
25 mei / 10:56
€ 56