Lou Thissen - Zeefdruk, Tulpen liggend - Ingelijst

Lou Thissen - Zeefdruk, Tulpen liggend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Lou Thissen - Zeefdruk, Tulpen liggend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Lou Thissen - Zeefdruk, Tulpen liggend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Lou Thissen - Zeefdruk, Tulpen liggend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
Alle items van deze verkoper (68)
  • Lou Thissen (1950)
Jaartal1995
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 58 cm (h x b)
Lijst71 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage193/200

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28128 verkochte items
81 cm
71 cm
58 cm
50 cm

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-07-2020 om 15:48
Eindtijd:09-08-2020 om 20:29

Biedingen (1):

elima
29 jul. / 12:26
€ 35