Lou Thissen - Zittende vrouw - Verkocht

Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!Lou Thissen - Zittende vrouw kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Lou Thissen (1950)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Gesigneerde zeefdruk
  • Beeldformaat: 64 x 48 cm
  • Genummerd: Ja
  • Drukgangen: 21
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt op geschept papier en genummerd en gesigneerd met potlood door de kunstenaar.

Lou Thissen (1950)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1322 verkochte items
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:18-06-2019 om 22:02
Eindtijd:25-06-2019 om 21:38
franciana
25 jun. / 21:31
€ 50