Louis Ector - Bloemen

Louis Ector - Bloemen kopen? Bied vanaf 55!
  • Louis Ector (1921-2004)
TechniekTempera
StijlRomantisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 26 cm (h x b)
Lijst58 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk, door mijn ouders bij kunstenaar gekocht

Aquarel

Louis Ector (1921-2004)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  carlagerretsdekkers

Lid sinds 2022
0 verkochte items
47 cm
58 cm
26 cm
38 cm
Starttijd:06-03-2022 om 20:12
Eindtijd:13-03-2022 om 22:32
Openingsbod € 55
ObjectlocatieWaalre, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie