Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar - Verkocht

Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!
Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!Louis-Jacques Camerlinckx - Trommelaar kopen? Bied vanaf 690!
  • Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989)
IngelijstIngelijst
Afmetingen121 cm x 60 cm (h x b)
Lijst144 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is linksonder gesigneerd.

Louis-Jacques Camerlinckx (1920-1989)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Martha
FA. (6)

208 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
83 cm
144 cm
60 cm
121 cm
Dit item is verkocht voor 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-03-2021 om 10:51
Eindtijd:16-12-2021 om 11:00
Froozek
15 dec. / 22:21
€ 600