Louis Legrand - Ophélie - Verkocht

Louis Legrand - Ophélie kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

Louis Legrand - Ophélie kopen? Bied vanaf 160!Louis Legrand - Ophélie kopen? Bied vanaf 160!Louis Legrand - Ophélie kopen? Bied vanaf 160!Louis Legrand - Ophélie kopen? Bied vanaf 160!Louis Legrand - Ophélie kopen? Bied vanaf 160!
  • Louis Legrand (1863-1951)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 x 24.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren
Droge naald op papier.
Potlood gesigneerd en genummerd 18/20 rechtsonder.
Beeldmaat 20,3 x 16,3 cm. Bladmaat 33 x 24,5 cm. Losbladig.
Louis August Mathieu Legrand werd geboren te Dijon op 23 september 1863 en overleed te Livry-Gargan op 21 juni 1951.
Schilder en graficus.
Verkreeg in 1906 het Légion d'Honneur.

De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Louis Legrand (1863-1951)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  h-g-art
1796 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
24.5 cm
33 cm

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieHaarlem,  Nederland
Starttijd24-2-2024 om 0:53
Eindtijd29-2-2024 om 19:03
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken