Louis Van De Leur - Vaas met anemonen. - Verkocht

Louis Van De Leur - Vaas met anemonen. kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Louis Van De Leur - Vaas met anemonen. kopen? Bied vanaf 65!Louis Van De Leur - Vaas met anemonen. kopen? Bied vanaf 65!Louis Van De Leur - Vaas met anemonen. kopen? Bied vanaf 65!Louis Van De Leur - Vaas met anemonen. kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Louis Van De Leur (1910-1988)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schitterend kleurrijk schilderij.

Gesigneerd onderaan rechts.

Herkenbaar stilleven van deze kunstenaar.

Zeer lichte ouderdom beschadiging - zie foto.

Louis Van De Leur (1910-1988)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  tien
FA. (17)

808 verkochte items
30 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-05-2022 om 19:36
Eindtijd:29-05-2022 om 21:13
splendourart
25 mei / 13:05
€ 65