Louis van Doornum - Abstracte compositie, gemengde techniek - Verkocht

Louis van Doornum - Abstracte compositie, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Louis van Doornum - Abstracte compositie, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Louis van Doornum - Abstracte compositie, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!Louis van Doornum - Abstracte compositie, gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (313)
  • Louis van Doornum (1912-2006)
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig abstract werk van Louis van Doornum.  Gemengde techniek op gelaagd papier, gemonteerd op dik cremekleurig papier. Afmetingen incl lijst: H51 x b41cm. Afmetingen voorstelling: H30 x b24cm. Het werk is rechts onderaan, met potlood, gesigneerd en gedateerd (’85). De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in sGravenzande( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 10 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.

De voorstelling is in goede staat. Onderaan de passepartout zitten wat vlekjes

Louis van Doornum (1912-2006)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
41 cm
51 cm
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-04-2020 om 21:50
Eindtijd:05-05-2020 om 22:55
gkoolen
03 mei / 20:28
€ 50