Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 - Verkocht

Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!

Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!Louis Vorkink - Ingelijst , olieverf op doek , Mevr S. – 1988 kopen? Bied vanaf 100!
  • Louis Vorkink (1933-2010)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen40 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst schilderij uit 1988 van de Nederlandse kunstenaar Louis Vorkink (1933-2010), met een portret van “Mevr. S.”.
    -Gesigneerd met de initialen van de kunstenaar en gedateerd linksonder in het werk en ook met informatie over het schilderij op de achterkant.
    -Olieverf op doek, opgespannen op een houten spieraam.
    -Ingelijst d.m.v. ‘expositielatjes’.
    -Afmetingen: Lijst, 42 x 42 cm. Spieraam / beeld, 40 x 40 cm.
    -Herkomst: Uit een inboedel.
    -Conditie: In prima staat.
    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
    Kan zo aan de muur

    Informatie over de kunstenaar:
    Jan Louis Vorkink (‘Louis’), geboren 29-04-1933 in Amersfoort en overleden 04-10-2010 in Wassenaar, schilder, aquarellist, tekenaar en etser.
    -Opleiding: Hij kreeg zijn eerste lessen van Jan van Tongeren. Studeerde aan de Rijksakademie van Beeldende Kunsten Amsterdam. Kreeg les van Ge Röling en Otto B. de Kat. In Salzburg studeerde hij bij Oskar Kokoschka.
    Louis Vorkink verbleef in Canada (Montreal). In 1957 trouwde hij met de fotografe Elisabeth Maria Wiegman en zij woonden en werkten 1 jaar in de Verenigde Staten. Hun dochter is de sieradenmaakster Saskia Vorkink, geboren in 1962.
    In 1958 vestigde hij zich in Wassenaar.
    -Onderwerpen: Figuurvoorstellingen, vogelvoorstellingen, stadsgezichten en portretten.
    -Stijl: “Louis Vorkink hield ervan om de werkelijkheid te vervormen en zijn eigen fantasie in felle kleuren te uiten. De portretten die hij maakte zijn herinneringen aan mensen die hij in het verleden heeft ontmoet. Zijn persoonlijke indruk van de geportretteerden is daarbij belangrijker dan de fotografische gelijkenis” (uit een artikel in de Wassenaarder krant van 15 augustus 2012).
    Literatuur: Scheen 1969-1970 , vol. 2, p. 535 ; Jacobs 1993 ; Jacobs 2000 , vol. 6, p. 243.

    Afhandeling:
    -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
    Verzendkosten:
    -Binnen Nederland: 8,00 euro.
    -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.
    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

  • In prima staat.
    Kan zo aan de muur
Binnen Nederland € 8,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 30,00

Louis Vorkink (1933-2010)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
42 cm
42 cm
40 cm
40 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-5-2022 om 10:42
Eindtijd18-5-2022 om 9:16
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken