Lovis Corinth - Walchensee 1923 - Verkocht

Lovis Corinth - Walchensee 1923 kopen? Bied vanaf 300!
Grafiek (handgesigneerd)

Lovis Corinth - Walchensee 1923 kopen? Bied vanaf 300!Lovis Corinth - Walchensee 1923 kopen? Bied vanaf 300!Lovis Corinth - Walchensee 1923 kopen? Bied vanaf 300!
  • Lovis Corinth (1858-1925)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1923
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 10
Walchensee 1923 Radierung 6/10  Lovis Corinth gesigneerd. In perfecte staat ingelijst.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 21,00
Naar Duitsland € 21,00
Europese Unie € 25,00

Lovis Corinth (1858-1925)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  wierwou
15 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
42 cm
36 cm
26 cm
19 cm