Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) - Verkocht

Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 200!Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 200!Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 200!Luc Tuymans - The Valley (Ex Libris) kopen? Bied vanaf 200!
  • Luc Tuymans (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2014
TechniekOffset
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige ex libris uitgave van één van de meest iconische werken van Luc Tuymans: The Valley.

Deze bijzonder mooie offset van 12 x 10 cm is met de hand gesigneerd door de kunstenaar en zat oorspronkelijk bij het boek: Wenn der Fruhling kommt (editie op 400 exemplaren)
Deze afbeelding werd later ook gebrukkt als cover van het boek "Is it safe".

Het werk is niet ingekaderd.

PrijsTot 10 kg.
Binnen België Gratis verzending
Naar Nederland € 25,20
Naar Duitsland € 25,20
Europese Unie € 48,00
Wereldwijd € 79,60

Luc Tuymans (1958)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Modern_Art_Lover
Lid sinds 2021
24 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
10 cm
12 cm

ObjectlocatieAalst,  België
Starttijd28-11-2023 om 19:53
Eindtijd12-12-2023 om 19:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken