Lucie Meulendijks - geen titel - Verkocht

Lucie Meulendijks - geen titel kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Lucie Meulendijks - geen titel kopen? Bied vanaf 20!Lucie Meulendijks - geen titel kopen? Bied vanaf 20!Lucie Meulendijks - geen titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Lucie Meulendijks (1945)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1981
Techniek Ets
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 12.5 x 17.5 cm (h x b)
Incl. lijst 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 75
twee landschappen in wintertijd, de gebruikte kleur blauw geeft de ijzige koude weer
de kleuren zijn nog steeds mooi 'ijzig blauw' gebleven

Lucie Meulendijks (1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  jokebrandenbarg
Lid sinds 2022
4 verkochte items
30 cm
24 cm
17.5 cm
12.5 cm