Lucie Meulendijks - Stranddag - Verkocht

Lucie Meulendijks - Stranddag kopen? Bied vanaf 45!
Lucie Meulendijks - Stranddag kopen? Bied vanaf 45!Lucie Meulendijks - Stranddag kopen? Bied vanaf 45!
  • Lucie Meulendijks (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie etsje van Lucie Meulendijks.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Print is goed de witranden heeft wat ouderdomssporen.

Lucie Meulendijks (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2241 verkochte items
Alle items van deze verkoper (946)
36.5 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 41,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-01-2022 om 19:25
Eindtijd:13-02-2022 om 16:58
bkart
13 feb. / 15:17
€ 36