Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 1949 |
Techniek | Digitale Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20.5 x 28.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Picasso gefotografeerd in 1949.
De Catalaanse schilder die thuis, in Vallauris, keramiek schildert.
In 1948 verhuisde Picasso naar Vallauris, waar hij tot 1955 bleef
jaren maakte Picasso vele sculpturen en schilderijen, waaronder Oorlog en vrede, een van de
belangrijke werken uit deze periode. Hij begon ook aan een intense keramische productie,
vernieuwend en ingrijpend verstoren van de creatieve taal op dit gebied. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gieten, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Gieten, Nederland |
Starttijd | 20-6-2022 om 16:05 |
Eindtijd | 28-6-2022 om 21:24 |