Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 - Verkocht

Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!

Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!Luděk Majer - Olieverf op paneel, Winterlandschap 3 – gesigneerd & ingelijst – ca 1989 kopen? Bied vanaf 1!
  • Luděk Majer (1925-2013)
DragerPaneel
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 33 cm (h x b)
Incl. lijst38 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een olieverfschilderij uit ca 1989 van de Tsjechische kunstenaar Luděk Majer (1925-2013).

    -Gesigneerd en ingelijst in een houten lijst.

    -Afmetingen: Lijst, 38 x 48 cm. Beeld, 23x 33 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: Het schilderij is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s.

    Kan zo aan de muur.

    (Gelijktijdig met dit werk bieden wij nog meer werk van deze kunstenaar ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).

    Informatie over de kunstenaar:

    Luděk Majer, geboren 31 december 1925 in Solanec onder Solan (Tsjechië) en overleden 10-10-2013 in Rožnov pod Radhoštěm (Tsjechië), schilder, graficus en illustrator.

    Hij groeide op als jongste van 6 kinderen in een boerengezin in Tsjechië.

    Opleiding: de kunstacademie in Zlín (1944-1946) en de Academie voor Beeldende Kunsten, Praag (1946-1951). Hij kreeg les van o.a. František Podešva (1893-1979), Vladimír Sychra (1903-1963) en Ján Želibský (1907-1997). Hij gaf zelf les aan de kunstacademie in in Solana.

    Luděk Majer schilderde landschappen (vooral het landschap van Walachije), portretten en hij illustreerde ook boeken.

    Over zijn landschappen zei hij: "Ik probeer met mijn werk geen kopie van het landschap te maken. Dat zou ik ook een foto kunnen maken. Mijn schilderijen vertegenwoordigen een soort getuigenis over Walachije”.

    Afhandeling:

    -Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het schilderij is in goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Binnen Nederland € 8,00

Luděk Majer (1925-2013)

Tsjechisch Tsjechisch

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
48 cm
38 cm
33 cm
23 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd12-12-2018 om 14:25
Eindtijd24-12-2018 om 19:04
Biedingen (11)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken