Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612

Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612 kopen? Bied vanaf 40!
Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612 kopen? Bied vanaf 40!Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612 kopen? Bied vanaf 40!Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612 kopen? Bied vanaf 40!Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612 kopen? Bied vanaf 40!Ludovico Guicciardini - Duitsland Emden Originele Gravure Blaeu1612 kopen? Bied vanaf 40!
  • Ludovico Guicciardini (1521-1589)
TypePrenten voor 1900
Jaartal1612
TechniekGravure
OnderwerpCartografie
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Afmeting: 23 x 30 cm.

Conditie: Goed. Met middenvouw als uitgegeven. Voldoende marges, rechts iets kort. Verso: blank. Mooi handgekleurd. Bruin vlekje linksboven.

Titelcartouche midden bovenaan. Mooi beeld van de stad. Veel schepen.

Handgekleurde kopergravure, uitgegeven in 1612 te Amsterdam door Willem Jansz. (=Blaeu) in "Beschryvinghe van alle de Nederlanden; (...)", Lodovico Guicciardini.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50

Ludovico Guicciardini (1521-1589)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
42 verkochte items
30 cm
23 cm
Starttijd24-3-2021 om 16:05
Eindtijd31-3-2021 om 20:54
Openingsbod € 40
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland