Zeer mooi landschap-vierluik van Lydia Oerlemans. Aquatint etsen op geschept papier, waarvan één met potlood gesigneerd maar alle vier gedateerd (’94) en genummerd (5/20). Netjes gemonteerd in een smetteloos, zuurvrij passe-partout. Etsen in uitstekende conditie, passe-partout in goede conditie (verkleuring van een lijst). Opnieuw ingelijst met passe-partout is het geheel zeer goed.
Afmetingen: 60cm x 60cm (incl. passe-partout), 10cm x 10cm (afzonderlijke etsen)
Zeer Goed