Groot reliëf op board van een Tunesisch stadsgezicht door Manuel Santiago (1956-)
Gesign. l.o. M. Santiago
Afm. 60x41cm
Afm. lijst 80x61cm
Linksboven minimale beschadiging
Prachtig werk in zware lijst
Manuel Santiago werd geboren in Málaga, Spanje, als eerste kind van Manuel en Carmen. Manuels vader was componist en hij groeide op in een artistieke omgeving. De jonge Santiago toonde al op jonge leeftijd een passie en talent voor tekenen. Hij bezocht de Kunstacademie in Málaga. Op 18-jarige leeftijd, gedreven door een drang en passie voor reizen, verliet Manuel Spanje om de wereld rond te reizen. Hij keerde in 1981 terug naar Spanje, waar hij een aantal opdrachten uitvoerde, eerst in Málaga en vervolgens in Sevilla. Sindsdien is hij blijven reizen en keert hij na lange periodes van afwezigheid regelmatig terug naar Spanje.
Wordt met zorg verpakt en verstuurd