Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem - Verkocht

Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!
Prenten & Uitgaves

Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!Marc Chagall - Dan - kleurenlitho (eindversie) Hadassah ramen Jeruzalem kopen? Bied vanaf 180!
  • Marc Chagall (1887-1985)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1962
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Religieus
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd

Betreffende de Dan - kleurenlitho,  1962. Een certificaat van echtheid is aanwezig.

Naar aanleiding van de door Chagall ontworpen 12 wereldberoemde twaalf glas-in-lood ramen voor de synagoge van het Hadassah Ein Kerem Hospitaal in Jeruzalem. Elk glasraam vertegenwoordigt een Bijbelse stam.

De ontwerpen werden in 1962 onder leiding van Marc Chagall, in samenwerking met Charles Sorlier,  vervaardigd op de Mourlot persen, Parijs. De Litho`s zijn niet genummerd of gesigneerd.

Bijzonderheden: De Litho`s in deze bundel zijn door Sorlier op steen gezet vanaf de maquettes die Chagall gemaakt heeft ter voorbereiding van de glas in lood ramen voor de synagoge van het Hadassah universiteits ziekenhuis in Jeruzalem.

Verzendkosten voor de koper.

Afhalen is mogelijk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Akersloot, Nederland
Binnen Nederland € 8,90
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50

Marc Chagall (1887-1985)

Russisch RussischFrans Frans Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  artdefen
Lid sinds 2023
2 verkochte items
31 cm
41 cm
23 cm
30 cm