18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1974 |
Techniek | Offset |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | SNEEK, Nederland |
Starttijd | 24-8-2022 om 8:39 |
Eindtijd | 2-9-2022 om 21:58 |