Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen - Verkocht

Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Litho -Levi- in kunstboek +extra 12 kaarten uit Jeruzalem met de 12 ramen kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Miles
FA. (38)

1310 verkochte items
Alle items van deze verkoper (99)
  • Marc Chagall (1887-1985)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1983
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd

Hardcover met omslag, 192 pag. rijk geillustreerd.

Litho op mooie zware kwaliteit papier, op de tweede pagina, formaat ca 32 x 25 cm.

Incl. het mapje met 12 kaarten, elk 22x16 cm, in goede staat, gebruikssporen.

In goede staat, met lichte gebruikssporen. De litho is in zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-04-2020 om 11:47
Eindtijd:03-05-2020 om 19:46
Eva-Tine
20 apr. / 09:49
€ 50