Marc Chagall - Stam van Ruben

Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!
Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!Marc Chagall - Stam van Ruben kopen? Bied vanaf 50!
  • Marc Chagall (1887-1985)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1962
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijste litho van Chagall met de voorstelling van de stam van Ruben, naar het glas in lood raam in het Hadassah ziekenhuis in Jeruzalem.
Samen met twee boeken van De werken van Chagall ; Marc Chagall 1887-1985 door Jacob Baal-Teshuva uitgegeven door Taschen in 2008 en het boek Chagall, de collectie Marcus Diener, een uitgave van SDU uitgeverij in 1989.
Één boek heeft wat verkleuring op het stofomslag.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Garderen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Marc Chagall (1887-1985)

Russisch Russisch Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (16)

Geplaatst door  oddandold2023
Lid sinds 2023
43 verkochte items
Alle items (6)
31 cm
41 cm
21 cm
29 cm