Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988

Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988 kopen? Bied vanaf 4250!
Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988 kopen? Bied vanaf 4250!Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988 kopen? Bied vanaf 4250!Marc Mulders - "Stilleven V (vogel I)" - olieverf op doek uit 1988 kopen? Bied vanaf 4250!
  • Marc Mulders (1958)
Jaartal1988
StijlExpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 60 cm (h x b)
Lijst76.3 cm x 66.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Marc Mulders (1958).

"Stilleven V (vogel I)".

Olieverf op doek.

Jaar: 1988.

Gesigneerd (monogram: "MM") verso en aldaar getiteld en gedateerd (december 1988).

Fraai ingelijst.

Werk in zeer goede staat (miniscuul stukje verf ontbrekend rechts midden).

Formaat doek: 70 x 60 cm..
Formaat lijst: 76.3 x 66.3 cm..

Provenance:

particuliere collectie;
Galerie Akinci, Amsterdam, 1995 (kopie aankoopfactuur beschikbaar).

Let op:
biedingen ex. 4% volgrecht over de prijs + veilingkosten
vervoer via Swift geheel voor risico van koper, verzekerde waarde max. € 500,-

Marc Mulders (1958)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

126 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
66.3 cm
76.3 cm
60 cm
70 cm
Starttijd:29-08-2022 om 23:05
Eindtijd:05-09-2022 om 22:11
Openingsbod € 4250
ObjectlocatieLelystad, Nederland
VerzendingAlleen per koerier