MARCEL BELVISI Kleurenlitho TOSCAANS DORP Handgesigneerd - Verkocht

MARCEL BELVISI  Kleurenlitho     TOSCAANS DORP   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
MARCEL BELVISI  Kleurenlitho     TOSCAANS DORP   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!MARCEL BELVISI  Kleurenlitho     TOSCAANS DORP   Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Marcel Belvisi
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig groot Kleurenlitho van Marcel Belvisi

Afmeting blad  56x76 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Marcel Belvisi

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37 )

2061 verkochte items
Alle items van deze verkoper (65)
Dit item is verkocht voor 21,00
Starttijd:07-03-2016 om 15:49
Eindtijd:14-03-2016 om 15:49
Biedingen (9)
Debz
12 mrt. / 07:15
€ 21
herman1951
12 mrt. / 07:15
€ 19
Debz
12 mrt. / 07:15
€ 17
herman1951
12 mrt. / 07:15
€ 15
Debz
12 mrt. / 07:15
€ 13
herman1951
12 mrt. / 07:15
€ 11
Debz
12 mrt. / 07:14
€ 9
herman1951
12 mrt. / 07:14
€ 7
Debz
12 mrt. / 03:24
€ 1