Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1962 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 35 x 55 cm (h x b) |
Incl. lijst | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A. exemplaar |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Purmerend, Nederland |
Starttijd | 21-5-2023 om 22:54 |
Eindtijd | 22-7-2023 om 10:42 |