Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Jaartal | 1920 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 20 x 15.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 33 x 27 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Redelijk | ||||||||||
De techniek is: met de hand ingekleurde ets Aan de auto op het schilderij si af te leiden dat deze rond 1920 geschilderd moet zijn. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorburg, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Voorburg, Nederland |
Starttijd | 12-12-2021 om 10:03 |
Eindtijd | 24-12-2021 om 21:48 |