Marcel Schellekens - 3 koi - Verkocht

Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!

Verkoopprijs: € 155,00

Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!Marcel Schellekens - 3 koi kopen? Bied vanaf 155!

Geplaatst door  pieter_peirs

Lid sinds 2019
3 verkochte items
  • Marcel Schellekens (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 91 cm (h x b)
Lijst100 cm x 115 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50
3 koi tov zwart water

perfect in gelijst

Marcel Schellekens (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  pieter_peirs

Lid sinds 2019
3 verkochte items
115 cm
100 cm
91 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 155,00
Starttijd:08-12-2019 om 16:54
Eindtijd:13-12-2019 om 22:10
Rubenk
11 dec. / 23:00
€ 155