Willem Rozendaal - Art Deco Kleine Wijnglazen Willem Rozendaal
Gilbert Baibay - With and without eyes
Mart Kempers - Amsterdam Bloemgracht
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2003 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 6/500 |
Het resultaat is een suggestieve geabstraheerde kijk op de werkelijkheid.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 29-6-2020 om 22:59 |
Eindtijd | 30-8-2020 om 23:43 |