5. Marcus van Hoorn

Marcus van Hoorn (1947)

1 aangeboden items / 13 verkochte items

FA. (12 x Favoriet)

Marcus van HOORN (1947)

Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide". kopen? Bied vanaf 35!

Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide".

Geplaatst doorduif

Eindtijd06-08-2021 om 21:41

Jaartal2003
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst